Her er årets konfirmanter i Udland og Skåre kirke

Her er årets konfirmanter i Udland og Skåre kirke

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1030

Andreas Aase

Benjamin Alfsvaag Andersen

Celia Bjørndal

Ane Christense Frydnes Ek

Jonas Førland

Andreas Bjørnevold Hanssen

Ørjan Aasland Håkonsen

Ida Grindheim Lutcherath

Katarina Lysenko Nilsen

Aurora Rasmussen

Brage Mortvedt Skåleskog

Kristian Solberg Johannesen

Sander Bøe Veldt

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1200

Thea Græsdal Bråstein

Daniel Soland Drabløs

Maren Susanne Eide Førland

Almar Gjerd Grindhaug

Linea Sofie Stueland Haldorsen

Malene Gjertsen Helland

Eirik Pedersen Milje

Erling Mæland

Amanda Ottosen Nygård

Edvard Mæland Paasche

Oscar Christopher Hitsøy Pepper

Fredrik Sakkestad

Lars Mikal Nordskog Sigurdsen

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1330

Hanne Korsedal Bua

Ingeborg Rød Endresen

Vebjørn Engedal

Erik Falkeid

Joakim Emanuel Hettervik

Adele Hope Jabjør

Ørnulf Kraft

Henning Andreas Tysvær Nymoen

Sebastian Gabriel Tvihaug Oldervoll

Katarina Storesund

Mathias Førland Støle

Miriam Hjermann Sveen

Johannes Vik

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1500

Marina Marie Aksdal-Mathiesen

Emma Fjell Eide

Julie Kalstad Lindås

Sander Ringøy Moen

Mari Myrland

Ingeborg Odland

Tobias Sandvik Sandal

Sebastian Nikolai Strømø

Magnus Thorsen

Jesper Velde

Eirik Vikse

Mathias Østnor

Skåre kirke søndag 29.august kl. 1030

Endre Hansen Gaard

Henrik Nordskog Børseth

Christine Marie Svelland-Saksvik

Håvard Røksund Housken

Lise Håvardsholm Våge

Elisabeth Møinichen Kvinnsland

Sondre Steinsnes Nypan

Christian Svelland-Saksvik

Skåre kirke søndag 29.august kl. 1145

Henrik Lunde Kristiansen

Julian Kyvik

Inger Johanne Hærem Nuntun

Amie Nye

Angelika Pensgård Olsen

Ingrid Trovåg

Bjørnar Trovåg

Skåre kirke søndag 29.august kl. 1300

Nicholas Bjørgen Berning

Kaja Maria Stuve Eileraas

Matteus Hernar

Ørjan Johnsen Kaldheim

Tobias Røsand

Mathilde Eggers Staalesen

Isolde Margareth Ulvik

Udland kirke lørdag 4.september kl. 1230

Sofie Alexandra Aslaksen

Marius Engedal

Amalie Thune Ervesvåg

Magnus Andersen Haugan

Michael Sandven Heggen

Niels Synnes Jepsen

Max Samuel Reidarson

Leonard Tesdal Woll Håland

Tuva Johanne Vevang

Ingrid Odiana Eriksen Ådland

Udland kirke lørdag 4.september kl. 1400

Sebastian Bratvold

Emma Fredriksen Bårdsen

Sunniva Eriksen

Vilde Eriksen

Thea Espeland

Maren Erene Holm Evensen

Henriette Maien Hunsbedt

Nora Wendelbo Johansen

Sebastian Kallevåg Mathisen

Jonah Kolaas-Ramstad

Jakob Økland Lillebråten

Kristian Samdal Lund

el669

el669

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *